Hledáte profesionální malíře pokojů a lakýrníky v Praze?

NátěrY betonOVÝCH PODLAH

Nátěr betonové podlahy nové

Vhodným systémem pro nátěr nové betonové podlahy je vzhledem ke zbytkové vlhkosti, která může být v novém betonu obsažena systém Basf MASTERTOP 1110, který lze použít právě pro betony se zbytkovou vlhkostí. Jedná se o vodou ředitelný dvousložkový epoxidový nátěr na betonové a cementové podklady. Systém sestává z penetračního nátěru a dvou uzavíracích nátěrů. Nátěr tímto materiálem lze použít i jako penetrační protiprašný nátěr. Jde o nátěr s vysokou otěruvzdorností, odolný minerálním olejům, posypovým solím a benzínu.

 Oživení a oprava nátěru betonové podlahy

Především je důležitá příprava podkladu - upravený podklad musí být pevný, zbavený nečistot, bez volných částis, prachu a mastnoty. Dostěrkování opravovaných míst provádíme stěrkami na bázi cementu zaručujícími dostatečnou tvrdost a stálost podkladu. Nátěr podlahy provádíme buď materiály Flugger, například akrylátový nátěr na podlahy Fluganyl, nebo polyuretanový nátěr na podlahy Fluorethan. Oba systémy sestávají z penetračního můstku a dvojnásobného nátěru. Používáme též materiály Basf, ale i jiné výrobce dle požadavku zákazníka.

Nátěry průmyslových podlah, protiskluzový nátěr, nátěr odolný pojezdu manipulačních vozíků. Nátěr vhodný do potravinářství

Asi nejlepší zkušenost máme s materiálem Basf - UCRETE.

Jde o vysoce odolný podlahový systém z polyuretanových pryskyřic s velkou odolností k chemikáliím a výbornou odolností k nárazům. Je použitelný pro aplikace v mokrém i suchém prostředí. Nátěr se provádí v tloušťkách od 4 do 9 mm v šesti standartních barvách : červená, žlutá, oranžová, zelená, šedá a krémová barva.

Pro mobily

obrázek     

volejte prímo

 

© 2008 Malířské práce Malíři pokojů bytů Praha - Malování pokojů malování bytů.

Vytvořeno službou Webnode