Hledáte profesionální malíře pokojů a lakýrníky v Praze?

Naši malíři pokojů a lakýrníci

jsou zaměstnáni v hlavním pracovním poměru a jsou vyučeni v oboru malíř pokojů - lakýrník, případně tapetář.

Zaměstnávání pracovníků v HPP nám umožňuje důsledné dodržování dohodnutých termínů zahájení  a především ukončení prací. Kvalitní, vybrané řemeslníky na ŽL, se kterými také spolupracujeme, najímáme především u zakázek velkého rozsahu. Oblast působnosti - Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Jsme firmou pražskou, působíme tedy především v celé Praze, u malířských zakázek velkého rozsahu jsme schopni zajistit malířské práce v okruhu sta kilometrů kolem Prahy. Jsme schopni Vám poskytnout skutečně komplexní služby v oborech malířství, natěračství a lakýrnictví.

Snažíme se v oboru neustále zlepšovat, pružně reagujeme na nové, přicházející trendy v povrchových úpravách interiérů a exteriérů. Našim cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Jsme přesvědčeni, že spokojenost zákazníka ručí za další rozvoj naší společnosti, proto se snažíme o profesionální přístup ke všem zakázkám bez ohledu na jejich objem. Samozřejmostí je šetrný přístup k Vašemu majetku v průběhu provádění malířských praci. Kvalitní malování pokojů a bytů. Inspirace při malování a nové trendy v bydlení - články a fotografie.

 Malování pokojů - malba dětských pokojů - malování b y t u - malování stěn - malba interiéru - malíři bytu. Malířské práce - Praha - malování kanceláří v  Praze.

 

MALÍŘI POKOJŮ

Pro mobily

obrázek     

volejte prímo

 

Kontakt

Pražský partner s.r.o. - Vaši malíři pokojů a lakýrníci v Praze.

jiri.jansky@prazskypartner.cz

Přívozní 1 0 5 4 / 2
1 7 0 0 0 Praha 7
Holešovice

IČO 2 8 4 3 7 1 3 6
DIČ C Z 2 8 4 3 7 1 3 6

606-284-766

602-312-619 příjem zakázek

602-271-685

Vyhledávání

© 2008 Malířské práce Malíři pokojů bytů Praha - Malování pokojů malování bytů.

Vytvořeno službou Webnode