Hledáte profesionální malíře pokojů a lakýrníky v Praze?

Omítky sádrové štukové tenkovrstvé - OMÍTÁNÍ STĚN A STROPU

V rámci rekonstrukce bytu jsme schopni Vám nabídnout kompletní úpravu povrchu stěn a stropu od otlučení staré omítky po provedení omítky nové, připravené na malování. K omítání stěn a stropů v bytech používáme výhradně tenkovrstvé sádrové a štukové omítky, pouze u míst se zvýšenou vlhkostí nabídneme omítnutí sanační jádrovou omítkou a následně sanační štuk.

Renovace stěn, stropu bytu v panelovém domě nebo v bytě staré zástavby

Může zahrnovat následující: Oškrábání staré malby, penetrace omítky, srovnání podkladu s použitím nebo bez použití sklotextilní mřížky-perlinky, bandáž a akrylátování trhlin a spár stávající omítky, montáž rohových lišt v případě požadavku zákazníka a to ve všech rozích nebo při srovnání špalet oken. Samotné omítání stěn a stropů a následná výmalba místností.

Z materiálů zmíním tyto:

Sádrová omítka Rimano Plus od společnosti Rigips. Pytlovaný materiál kterým lze v jedné vrstvě dosáhnout dostatečná tloušťka vrsty potřebná ke srovnání většiny nerovností. Omítka se nepropadáani nepraská. Při kvalitním utažení kleťákem není zapotřebí následné broušení stěn. Velkou výhodou sádrové omítky je její schopnost udržení trvalého klimatu v místnosti. Za sucha vydává vlhkost, při vysoké atmosferické vlhkosti ji absorbuje.

Stěrková omítka Stemex a stěrková omítka Devoskyt. Tyto omítky lze natahovat v jedné vrstvě maximálně do 3 mm, je zapotřebí následné broušení brusnou mřížkou. Materiály jsou vhodné na betony i staré omítky po oškrábání malby, požaduje li zákazník finální vzhled sádrokartonu. Nehodí se na hrubé srovnávání nerovností povrchu.

Štuková omítka Keraštuk a Kerzapet. Tloušťka vrstvy cca 3 mm, jsou asi nejznámější.

Pro mobily

obrázek     

volejte prímo

© 2008 Malířské práce Malíři pokojů bytů Praha - Malování pokojů malování bytů.

Vytvořeno službou Webnode