Hledáte profesionální malíře pokojů a lakýrníky v Praze?

Termoizolační nátěr

Zateplovací-tepelně izolační nátěr stěn a stropů působí na principu odrážení tepla zpět do místnosti. U zdi opatřené tepelněizolačním nátěrem nedochází k jejímu zahřívání (lépe řečeno dochází ke sníženému zahřívání) a stěna tedy nemůže odvádět teplo z místnosti. Dobré zkušenosti máme s aplikací izolačního materiálu AVITOP. Termoizolační stěrka snižuje tepelnou ztrátu v místnosti dle výrobce při spávné aplikaci až o 25%, deklarovaná odrazivost tepla je až 87% tepelného záření.

Termoizolační nátěr - vnitřní zateplovací nátěr AVITOP

Termoizolační nátěr je možné nanášet na většinu podkladů, jak savých tak nesavých. Omítky, beton, panely, kovový povrch, sklo, atd. Materiál lze nanášet válečkem nebo jako stěrku kleťákem, U větších ploch je možné provést aplikaci nástřikem. Vyjma vysoké odrazivosti tepla jsou výhody tyto: příjemné pocitové teplo povrchu na dotek, protiplísňový a antikondenzační účinek nátěru, možnost tónování nátěru do zvoleného barevného odstínu.

Účinná nanesená vrstva je 0,5 mm a spotřeba materiálu 0,5 kg/m2, tepelná odolnost je do 250°C. Hlavní oblasti použití termoizolační stěrky jsou především vnitřní stěny a stropy obytných místností, špalety oken, garážová vrata, místa s kondenzací vody, izolace potrubí.

 

Pro mobily

obrázek     

volejte prímo

 

© 2008 Malířské práce Malíři pokojů bytů Praha - Malování pokojů malování bytů.

Vytvořeno službou Webnode